باران کود

تولید و صادرات کود پلیت مرغی فرآوری شده کاملا مرغوب

تولید کود پلیت مرغی در کشور با روش های بسیار طبیعی و با کیفیت انجام می شود، به همین علت کشور ایران توانسته است در راستای تولید و صادرات کود پلیت مرغی فرآوری شده کاملا مرغوب فعالیت داشته باشد. بنابراین مصرف این کود نه تنها در کشور ایران بلکه در سایر کشورهای خارجی توانسته است جایگاه بسیار خوبی داشته باشد.

تولید کود پلیت مرغی

آیا می توان مستقیم از کارخانه تولید کود پلیت مرغی نیاز خود را برآورده سازیم

تولید کود مرغی از جمله محصولات با کیفیت کشاورزی در کشور ایران است و از بهترین و با کیفیت ترین کودها می باشد که دارای مزایای بسیاری برای کشاورزی است.

کود های مرغی در شرکت‌های مخصوصی در کشور تولید می‌گردد که از روش های بسیار اتوماتیک برای تولید کود مرغی استفاده می کنند. مابین کشاورزان از استقبال بسیار بالایی برخوردار است و دلیل آن می تواند ارگانیک بودن محصول باشد.

کشاورزان می‌توانند از طریق این شرکت‌های تولیدی کود نیاز خود را برای تامین کود زمین‌های کشاورزی فراهم نمایند. برای اینکه مشتریان بتوانند کود مرغی را با بهترین کیفیت و با قیمت مناسب تهیه کنند، می‌توانند به صورت مستقیم از خود کارخانه محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند.

این روش خرید هم در زمان خرید صرفه جویی می کند و هم اینکه مشتریان می‌توانند با قیمت مناسب تری محصول خود را تهیه نمایند. در عین حال این اطمینان خاطر برای مشتری فراهم می شود که توانسته است محصولی با کیفیت و مرغوبی را تهیه کند.

تولید کود پلیت مرغی

خرید خط تولید کود مایع مرغی به صورت دست دوم

برای تولید کود مایع مرغی از خط تولیدی استفاده می شود که دارای این بخش ها می باشد:

  • مخازن فروملاسیون استیل
  • مخازن نگهداری استیل
  • مخازن دو سه جداره استیل که تمام فرآیندهای حرارتی در آن توسط بخار انجام می شود.

مواد اولیه کود مایع بعد از این مراحل، به دستگاه راکتور وارد می شود و بعد از آن وارد دستگاه های پر کن می‌گردد. علاوه بر این دستگاه های پر کن دارای تنوع بسیاری است و بر اساس نیاز کارخانه تهیه می‌گردد.

از آن جایی که بسیاری از این دستگاه های خط تولید قیمت بالایی دارند، کارخانه ها می‌توانند برای تامین نیاز خود، بسیاری از این دستگاه های خط تولید کود مایع را به صورت دست دوم تهیه نمایند. از این بابت در هزینه مربوط به کارخانه می‌توانند تا حد زیادی صرفه جویی نمایند.

تولید کود پلیت مرغی

هزینه خط تولید کود شیمیایی اوره مقرون به صرفه تر است؟ یا کود ارگانیک؟

یکی دیگر از دغدغه هایی که کارخانه های تولید کود در کشور دارند، برآورد هزینه خط تولید است. کود های شیمیایی اوره با روش های خاصی در کارخانه تولید می شود و تجهیزاتی که برای تولید کود شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد بسیار مهم است.

کارخانه های تولید کود شیمیایی برای تولید کود از انواع تجهیزات استفاده می کنند تا در انتهای خط تولید یک کود شیمیایی بسیار با کیفیت تولید نمایند. پس استفاده از تجهیزات مناسب در تولید کود شیمیایی بسیار تاثیر گذار است و از این طریق می توان کود شیمیایی با کیفیت را با ترکیب مناسبی از مواد آلی تهیه نمود.

در مقابل کود های ارگانیک به علت داشتن ترکیبات طبیعی این روزها از طرفداران بالاتری برخوردار است و می تواند مواد مغذی موجود در خاک را برای گیاه فراهم نماید. کل خط تولیدی که برای کود گیاهی استفاده می شود، توسط یک کابینت برق الکتریکی کنترل می شود که از هزینه کمتری نسبت به خط تولید کود های شیمیایی برخوردار است.

تولید کود پلیت مرغی

برای سفارش ساخت خط تولید کود حیوانی به کجا می بایست مراجعه کرد؟

این روزها اغلب کشاورزان برای حاصل خیزی خاک های کشاورزی خود از کودهای حیوانی استفاده می کنند. برای تولید کودهای حیوانی از یک سری تجهیزات استفاده می شود که در طی آن فضولات حیوانی را به کود مناسب و با کیفیت تبدیل می کند.

اکثر شرکت‌های خصوصی در زمینه تولید و راه اندازی تجهیزات تولید کود مرغی فعالیت می کنند و می توان برای نصب و راه اندازی این دستگاه ها با مشاورین این شرکت ارتباط برقرار نمود و اطلاعات لازم را کسب کرد.

البته این نکته را باید در نظر گرفت که کودهای حیوانی متنوع است و برای تولید هر کدام نیاز به تجهیزات مخصوصی است. در این راستا باید برای خرید خط تولید مناسب با شرکت‌های ساخت انواع دستگاه های تولید کود مشورت نمود.

تولید کود پلیت مرغی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *