باران کود

خرید عمده کود هیومیک اسید مایع

خرید عمده کود هیومیک اسید مایع بهترین و مناسب ترین روش خرید این محصول می باشد. خریداران و مشتریان می توانند با خرید عمده این محصول، در هزینه ها بسیار صرفه جویی کنند و این محصول را با ارزان ترین قیمت خریداری کنند. برای خرید عمده کود هیومیک اسید مایع می توانید با استفاده از شماره های درج شده در سایت، با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. 

خرید عمده کود هیومیک اسید مایع

بررسی کیفی تاثیر هیومیک اسید بر گیاهان

بررسی کیفی تاثیر هیومیک اسید بر گیاهان هیومیک اسید بر روی رشد و نمو گیاهان اثرات بسیار قوی و موثری دارد.

به عبارت دیگر این محصول، یک محرک زیستی طبیعی می باشد. آنالیز آن نشان می دهد که هیومیک اسید دارای مقادیر زیادی کرین و اکسیژن می باشد. همچنین در ترکیبات این محصول هیدروژن، نیتروژن، فسفر، سولفور وجود دارد. 
ترکیبات عالی و مفید این محصول، بر روی رشد و پرورش گیاهان اثر بسیار مفیدی دارد. چرا که با بهبود رشد گیاه به وسیله بهبود ساختمانی خاک رسی و شنی اجاز می دهد که گیاهان به صورت بهتر رشد و نمو داشته باشند.

این محصول سبب می شود که رشد گیاه به دلیل افزایش توانایی آن در برداشت و دریافت مواد مغذی بیشتر شود. هیومیک اسید به طور خاص در آزاد سازی مواد مغذی موجود در خاک نقش دارد. از این رو، استفاده از این محصول سبب می شود تا مواد مورد نیاز محصول به راحتی در اختیار آن گیاه قرار دهد. 
اسید هیومیک به دلیل قابلیت و توانایی که در کلات کردن ریز مغذی ها دارد، می تواند سبب افزایش کارفرمایی زیستی آنها شده و از این رو، اهمیت زیادی دارد. علاوه بر این، این محصول، سبب می شود که فعالیت های میکروب های مفید خاک افزایش یابد که برای پایداری رشد هر نوع گیاهی ضروری است. از این رو، این محصول با تقویت فعالیت های میکروبی به تامین میکروب های بومی خاک می پردازد که یک منبع کربن مفید برای تغذیه، تحریک و در نتیجه رشد و فعالیت گیاه هان می باشد. چرا که میکروب های خاک وظیفه حل کردن مواد مغذی حیاتی مانند فسفر را بر عهده دارد که به وسیله هیومیک اسید جذب می شود. 

قیمت عرضه مستقیم کود هیومیک اسید مایع

قیمت عرضه مستقیم کود هیومیک اسید مایع قیمت یکی از مهمترین فاکتور های مد نظر خریداران و مشتریان این محصول می باشد. قیمت عرضه مستقیم این محصول بر اساس معیار ها و فاکتور های مختلف تعیین می شود. از این رو، برای این محصول امروزه نمی توان قیمت عرضه ثابت و معینی را تعیین نمود. ولی با این وجود، عرضه مستقیم کود هیومیک سبب کاهش قیمت ها می گردد. از این رو، امروزه انواع و اقسام این محصول به ویژه هیومیک اسید امریکایی با قیمت ارزان تر و مناسب ترین و به صورت عمده و کلی برای فروش به بازار عرضه می شود. خریداران و مشتریان می توانند این محصول را به قیمت عرضه عمده از سایت ما خریداری نمایند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *