باران کود

قیمت روز کود مرغی مایع ۹۸ | مرکز فروش انواع کود ارگانیک

کود نوعی ماده معدنی یا آلی است که با برخورداری از عناصر غذایی بسیار بالا؛ به منظور حاصلخیزی خاک یا گیاهان مورد استفاده واقع شده و بهبود عملکردی آن ها را به همراه دارد. همچنین باید گفت که این محصول، انواع متفاوتی را شامل گشته که کود مایع و کود جامد از نمونه های کلی آن به شمار می رود. اما یکی از کود های مایع که امروزه مورد کاربرد فراوان قرار گرفته و تاثیرات فوق العاده مثبتی را از خود به جا می گذارد، کود مایع مرغی است. برای دسترسی به این کود فوق العاده مهم و مفید می توان از طریق مرکز فروش انواع کود ارگانیک وارد شده و در نتیجه از قیمت روز کود مرغی مایع ۹۸ نیز مطلع شد.

قیمت روز کود مرغی مایع 98 | مرکز فروش انواع کود ارگانیک

بزرگترین تولید کننده کود مرغی مایع در ایران

بزرگترین تولید کننده کود مرغی مایع در ایراندر حال حاضر با اهمیت فراوانی که از کود مرغی مایع در زمینه های مختلف مصرفی مشاهده می گردد، بنابراین می توان روند تولید و عرضه مطلوبی از آن را مشاهده کرد.
در واقع تولید کنندگانی که به تولید این محصول بسیار با ارزش و کارآمد پرداخته اند؛ با وجود رقابت با برخی از تولید کنندگان خارجی، سعی بر این داشته تا کود هایی با ترکیبات عالی و کمترین میزان از مواد شیمیایی را ارائه کنند.
هدف آن ها نیز از ارائه چنین کود هایی، کاهش آسیب به محیط زیست و کمک به رشد و بهره وری بیشتر گیاهان و درختان می باشد.

همچنین می توان عنوان داشت که در حوزه تولید کود مرغ، تولید کود ارگانیک، تولید کود شیمیایی و … برخی از تولید کنندگان داخلی با حضور در مجهز ترین و وسیع ترین کارخانه تولید کود توانسته اند به عنوان بزرگترین تولید کننده در ایران شناخته شده و کود هایی متشکل از این مواد را عرضه نمایند:

 • کود های تشکیل یافته از درصد بالای مواد آلی
 • همچنین کود های همراه با پی اچ اسیدی

مرکز فروش انواع کود در کشور

مرکز فروش انواع کود در کشورکود یکی از مهم ترین نوع موادی است که در جهت تولید و پرورش بهتر انواع گیاهان، بذر ها و درختان به کار گمارده شده و در انواع مختلفی قابل مشاهده می باشد.
اگر بخواهیم به طور کلی انواع کود عرضه شده در کشور را نام ببریم؛ شامل این گزینه ها خواهد شد:

 • کود آلی یا ارگانیک
 • کود زیستی یا بیولوژیک
 • کود معدنی یا شیمیایی

لازم به ذکر است که کود های مورد نظر خود شاخه های متعددی را شامل شده اند.
اما یکی از کود هایی که مد نظر بوده و قرار است در این متن به طور اختصاصی به آن بپردازیم، کود حیوانی است.
کود حیوانی انواع مختلفی را در بر گرفته که یکی از رایج ترین و پر استفاده ترین آن ها، کود مرغی مایع می باشد.

گفتنی است کود مرغی در دسته کود های آلی یا ارگانیک جای گرفته و بر عکس کود های شیمیایی، هیچ مانعی را برای استفاده ندارد.
یعنی می توان به هر اندازه دلخواه؛ حتی به مقادیر زیاد نیز از آن استفاده کرد، بدون اینکه به گل ها و گیاهان آسیبی وارد گردد.

حال با همه این اوصاف اگر تصمیم به خرید انواع کود، بخصوص کود مرغی گرفته اید، می توانید از طریق برترین مرکز فروش کود در کشور همچون نمایندگی فروش کود که به فروش کود کامل، فروش کود حیوانی، فروش کود مایع و نمونه هایی از این دست می پردازند؛ اقدام کنید.

لیست قیمت کود مرغی مایع در بازار

لیست قیمت کود مرغی مایع در بازاربدون شک کود مرغی مایع را می توان از کاربردی ترین نوع کود های موجود معرفی کرد که این ویژگی ها را در خود جای داده است:

 • اثربخشی سایر کود های کشاورزی را افزایش می دهد.
 • افزایش بهره وری و تولید انواع محصولات کشاورزی را در بر دارد.
 • فعالیت ریشه گیاهان را تحریک می سازد.
 • همچنین به افزایش خواص فیزیکی و شیمیایی خاک می انجامد.

علاوه بر موارد فوق باید اعلام داشت که هر یک از کود های مرغی مایع در بازار که این ویژگی های بارز را دارا می باشند، در حجم ها و برند های متعددی عرضه شده اند.
بنا براین می توان انتظار داشت که قیمت انواع کود به ویژه لیست قیمت کود مرغی سطوح مختلفی را شامل می گردد.
به طور کلی برای اینکه بتوانید چه به قیمت این کود و چه به قیمت کود های دیگری مانند قیمت کود خالص، قیمت کود شیمیایی و غیره دسترسی بهتری داشته باشید؛ مراجعه به مراکز تخصصی فروش پیشنهاد می گردد.

عرضه اینترنتی کود مرغی گرانوله

عرضه اینترنتی کود مرغی گرانوله کود مرغی که به عنوان بهترین نوع کود ارگانیک شناخته شده است، از جهات گوناگون انواع متفاوتی را شامل می گردد.
یکی از این جهات اشاره به شکل این کود دارد که از این حیث می توان آن را در گزینه های زیر بیان داشت:

 • کود مرغی گرانوله
 • کود مرغی پلیتی

این نوع کود ها که حالا در بسیاری از عرصه ها مورد کاربرد واقع شده اند، بهتر از هر کود شیمیایی دیگری عمل کرده و حتی بر خلاف آن با ساختاری کاملا سالم و سازگار ارائه گشته اند.
با وجود چنین شاخصه های موجود از این کودهاست که اکنون مورد توجه فراوان از سوی کشاورزان قرار گرفته و به همین جهت فروش بالایی را از آن خود کرده اند.
اما برای اینکه کود های مورد نظر به روش های بهتر و سریع تر یا مدرن تری بتوانند در دسترس مشتریان قرار گیرند، فروش کود مرغی به روش اینترنتی انجام پذیرفته است.
این روش توسط برترین و بزرگترین سایت فروش کود، یعنی این سایت نیز انجام گرفته است.
بدین ترتیب خریداران می توانند بدون اینکه وقت و انرژی خود را صرف خرید حضوری نمایند؛ در کوتاه ترین زمان ممکن، سفارشات خود را انجام داده و از شرایط تحویل فوری آن ها نیز برخوردار شوند.

ارزش کود مرغی مایع و نحوه استفاده از ان

ارزش کود مرغی مایع و نحوه استفاده از انکود مرغی مایع که حاصل فضولات مرغ ها می باشد و طی فرآوری های لازم در کارخانجات به این شکل در آمده است، دارای ارزش بسیار بالایی بوده و به عنوان یک کود عاری از هر نوع ترکیبات مضر، نتایجی عالی و البته بسیار زود را بر روند تولید محصولات و گیاهان مختلف خواهد داشت.
در واقع در بررسی ارزش این کود باید گفت که منبع غنی ای از عناصر غذایی گیاهان و سایر محصولات کشاورزی محسوب شده و بهترین ماده برای کشت می باشد.

حال اگر بخواهیم به نحوه استفاده از کود مرغی مایع بپردازیم، می توان در موارد زیر به طور واضح تر آن را بیان داشت:

 • این کود مرغی در فصل های مختلف سال مورد استفاده در زمین های کشاورزی می تواند قرار گیرد.
 • اما در فصل پاییز اگر از این کود استفاده شود؛ در نتیجه زمان بیشتری جهت تجزیه یا آزاد سازی عناصر غذایی موجود در آن وجود خواهد داشت.
 • همچنین به هنگام مصرف کود مرغی پیش از کاشت، بهتر است مخلوط کامل کود مورد نظر با شخم زدن خاک انجام گیرد.

استفاده از کود مرغی مایع در مزارع زعفران

استفاده از کود مرغی مایع در مزارع زعفرانکود مایع مرغی نسبت به سایر کود های موجود، دارای عناصر غذایی غنی تر و پربار تری بوده و به همین جهت هر روز بر میزان استفاده از آن افزوده می شود.
همانطور که گفتیم این کود در حوزه های مختلف مربوط به کشاورزی مورد کاربرد واقع شده و تاثیراتی عالی و ماندگار را از خود بروز داده است.
یکی از موارد مصرف کود مرغی که از اهمیت بالایی نیز برخوردار می باشد، استفاده از آن در مزارع زعفران است.
در واقع این کود به عنوان جایگزین برای کود های شیمیایی عمل کرده و پس از آزمون های مکرر، مورد کاربرد قرار می گیرد.

ضمن اینکه باید عنوان داشت از این کود در مزارع زعفران، به شکل کود مرغی اصلاح شده کاربرد به عمل آورده که در این صورت این تعاریف را می توان در خصوص آن بیان داشت:

 • این نوع کود ها عاری از علف هرز، هر نوع عامل بیماری زا و یا آفات می باشند.
 • همچنین به سرعت هرچه بیشتر در خاک تجزیه گشته و به ریشه نیز جذب می شوند.
 • در نهایت نیز تولید هرچه بهتر و با کیفیت تر زعفران را نیز به دنبال می آورند.

پخش کلی کود حیوانی مایع در بازار داخلی

پخش کلی کود حیوانی مایع در بازار داخلیکود های حیوانی مایع که تاثیراتی به وضوح آشکار را در زمینه های متعدد کشاورزی بر جای نهاده و به عنوان بی ضرر ترین کود مورد استفاده شناخته شده اند، با خود مزیت های فراوانی را به همراه دارند.
اگر بخواهیم به برخی از مزیت های موجود در این کود ها اشاره کنیم، شامل این موارد خواهند شد:

 • این نوع کود ها با ساختار غیر شیمیایی خود به حفظ محیط زیست کمک می کنند.
 • دارای ریز مغذی های فراوانی از جمله آهن؛ رویف منگنز و اسید آمینه بوده و در نتیجه افزایش راندمان محصولات متعدد کشاورزی را فراهم می آورد.
 • هیچ نوع آفاتی در آن ها مشاهده نشده که این موضوع متاثر از پاستوریزاسیون بیولوژیکی آن ها می باشد.
 • از همه مهم تر که مصرف این نوع کود ها، کاهش هزینه های تولید را در پی خواهد داشت.

با همه این تفاسیر اگر علاقمند به تهیه انواع کود حیوانی مایع در بازار داخلی هستید و در عین حال خواستار تهیه آن ها در مرغوب ترین نوع و ارزان ترین قیمت نیز می باشید، می توانید سراغ آن ها را از مراکز پخش کلی کود های کشاورزی بگیرید.

اهمیت صادرات کود های مرغی در ایران

اهمیت صادرات کود های مرغی در ایرانصادرات انواع کود های کشاورزی از جمله کود های مرغی تبدیل به یکی از صادرات های رایج و جذاب در ایران شده است.
زیرا این نوع کود ها با غذای افراد در ارتباط بوده و بازار داغ و پر رونقی را به خود اختصاص داده اند.
در واقع هر یک از کود های مرغی، کود های شیمیایی و غیره را می توان جزو نیاز های لاینفک مردم محسوب نمود که جهت تولید انواع محصولات خوراکی نقش مهمی را ایفا می کنند.

با همه این توضیحات می توان دریافت که میزان اهمیت صادرات کود های مختلف به ویژه کود مرغی، در چه حد می باشد.
در کل صادرات ناشی از این محصولات را می توان جزو صادرات هایی دانست که با سود فراوانی همراه بوده؛ اما در عین حال دارای حساسیت های خاص خود نیز می باشند.

عمده فروشی انواع کود های حیوانی در کشور

عمده فروشی انواع کود های حیوانی در کشورعلاوه بر نمایندگی های فروش و واحد های پخش کود های مختلف کشاورزی که نقشی بس موثر را در جهت تامین و توزیع این محصولات ایفا کرده اند؛ مراکز دیگری را نیز می توان یافت که کود های متنوع و آکنده از بهترین ساختار و کیفیت را ارائه داشته اند.
از جمله مراکز مورد نظر، عمده فروشی ها می باشند که هم در مراکز شهری حضور فعال خود را نشان داده و هم در سایت های معتبر فروش مانند این سایت، در خدمت مشتریان سراسر کشور می باشند.

بنابراین هر نوع درخواستی که در رابطه با کود های مختلفی همچون کود های حیوانی را داشته باشید؛ می توانید با کارشناسان مربوطه در میان گذاشته و انواع کود های حیوانی نظیر این موارد را با بالا ترین سطح کیفیت و کارکرد تهیه نمایید:

 • کود مرغی
 • کود گاوی
 • کود گوسفندی
 • کود اسبی

مزایای کود مرغی مایع برای کشت گوجه

مزایای کود مرغی مایع برای کشت گوجهبه طور جزئی به مزیت ها یا اثر های ناشی از استفاده از کود مرغی مایع در فرآیند کشت انواع محصولات کشاورزی در بخش های قبلی پرداختیم.
اما اگر بخواهیم به طور کلی به مزایای استفاده از این کود برای کشت انواع محصولات بخصوص کشت گوجه که از محصولات غذایی پر مصرف افراد تلقی می گردد اشاره کنیم، می توان در این گزینه ها آن ها را بیان داشت:

 • این نوع کود ها از سلامت بسیار بیشتری برخوردار بوده و به همین دلیل نیز مورد تولید روز افزون قرار گرفته اند.
 • به علاوه اینکه تهیه آن ها از هر جهت مقرون به صرفه تر می باشد.

به علاوه در حالت جزیی تر و در بررسی مزیت کاربرد از این کود در فرآیند کشت گوجه باید گفت که باعث رشد بهتر محصول شده و به ثمر نشستن سریع و هچنین افزایش کمیت و کیفیت گوجه ها را نیز به دنبال خواهد داشت.

مشخصات کود های مرغی اصلاح شده

مشخصات کود های مرغی اصلاح شدهکود های مرغی یا به شکل کود مرغی خالص وجود داشته و یا به صورت کود مرغی اصلاح شده قابل عرضه می باشند.
هر یک از این کود ها دارای اثرات نهایی شبیه به هم بوده، با این تفاوت که کود های مرغی خالص دارای پی اچ بیشتری می باشند.

به علاوه در توضیحی بیشتر از کود های مرغی اصلاح شده که اکنون موارد مصرف عمده ای را به خود اختصاص داده و به همین جهت عرضه مناسبی از آن ها شکل گرفته است، باید گفت که این کود های مشخصات بارزی را دارا می باشند.
به عبارتی در بیان مشخصات فنی این نوع از کود ها می توان از گزینه های زیر کمک گرفت:

 • کود مرغی اصلاح شده به شکل پودری قابل تهیه می باشد.
 • همچنین از نوع کود مرغی فرآوری و غنی شده صددرصد ارگانیک نیز به شمار می رود.

خریدار فله ای کود مرغی قفسی

خریدار فله ای کود مرغی قفسی کود های مرغی انواعی همچون کود مرغی قفسی، کود گوشتی، کود مرتفع و کود دامی عمیق را شامل می گردند.
اما در این بخش قرار است به ارائه توضیحاتی از کود مرغی قفسی که مورد توجه بسیاری از خریداران واقع شده است بپردازیم.
لذا در رابطه با کود مورد نظر که مورد کاربرد در قفس پرندگان قرار می گیرد، می توان گزینه های زیر را اعلام داشت:

 • این نوع کود دارای رطوبت بالایی بوده که این میزان از رطوبت به دلیل مخلوط نشدن آن با مواد بستر می باشد.
 • کود قفسی را نباید خیلی زود استفاده کرد، زیرا آمونیاک موجود در آن از بین خواهد رفت.

در نهایت اگر به عنوان خریدار این کود، خواستار تهیه آن با بهترین ویژگی های کمی و کیفی می باشید، مراکز تخصصی فروش از قبیل نمایندگی ها، مراکز پخش و یا مراکز عمده فروشی حضوری یا اینترنتی بهترین مراجع برای رفع نیازهای شما به بهترین شکل خواهند بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *