باران کود

نرخ روز کود هیومیک اسید پودری

نرخ روز کود هیومیک اسید پودری به کیفیت، نوع، نحوه خرید و نوسانات قیمت ها در بازار بستگی دارد و در مراکز عرضه گوناگون نیز قیمت این محصول متفاوت می باشد. با توجه به روش های مختلفی که برای خرید این محصول وجود دارد، همواره بهترین روش، تهیه آن به صورت اینترنتی است که باعث می شود تا به نوع با کیفیت و با قیمت مناسب این محصول دست پیدا کنیم و نوع مورد نظر خود را با درجه کیفی بالا خرید نماییم.

نرخ روز کود هیومیک اسید پودری

زمان مصرف کود هیومیک اسید در مزارع

زمان مصرف کود هیومیک اسید در مزارع کود هیومیک اسید نوعی کود است که باعث جلوگیری از تلف شدن گیاه شده و جهت جذب عناصر خاک، کمک فراوانی به گیاه می کند. مصرف این نوع کود می تواند تا حد قابل توجهی سفتی و سمی خاک را کاهش دهد.

این نوع کود می تواند حجم کارایی، حجم ریشه گیاه و جذب کلسیم، منیزیم و نیتروژن را در خاک افزایش دهد. استفاده از کود اسید هیومیک در اوایل فصل رشد گیاه می تواند باعث تسریع در جوانه زنی و مقاومت ریشه گیاهان در مزارع شود.

این نوع کود مواد آلی بسیاری را به خاک هایی که فاقد مواد آلی هستند می افزاید. از این محصول در مزارع برای رشد و پرورش گیاهانی چون چغندر، پیاز، هویج، سیب زمینی و بسیاری موارد دیگر استفاده می کنند.

استفاده از این محصول موجب افزایش حاصل خیزی خاک و افزایش قدرت ریشه زنی در گیاه می شود. این نوع کود فعالیت های میکروبی مفید خاک را تحریک کرده و موجب می شود تا گیاه مقاوم عمل کرده و به راحتی رشد نماید.

کود هیومیک اسید خاک را در برابر آسیب های هوای سرد و انواع بیماری ها بسیار مقاوم می نماید. همواره این نوع کود را می توان در تمامی زمان هایی که گیاهان زراعی در حال رشد هستند مورد استفاده قرار داد.

بهترین زمان کوددهی برای درختان میوه هنگامی است که می خواهیم نهال را بکاریم بدین منظور قبل از کاشت نهال عمل کود دهی خاک باید انجام شود. بهترین میزان کوددهی گیاهان نیز دو بار در سال می باشد تا گیاهان رشد و نمو کامل پیدا کنند.

کود هیومیک اسید امریکایی و کود هیومیک اسید سیلیس دار از بهترین انواع کود هیومیک اسید به شمار می روند که دارای خواص و ویژگی های بسیار مفید و تاثیر گذاری برای خاک هستند و در اکثر مزارع از آن ها استفاده می شود.

قیمت کود هیومیک اسید پودری

قیمت کود هیومیک اسید پودری همواره جدیدترین قیمت کود هیومیک اسید پودری را باید از مراکز عرضه و فروش این محصول استعلام بگیریم تا بتوانیم نوع مرغوب، تازه و اصل آن را خریداری نماییم که دارای کیفیت بالایی نیز باشد.

این مرکز از عرضه کنندگان انواع کود هیومیک اسید پودری با قیمت مناسب و از درجه کیفی عالی می باشد و خرید این محصول از این مرکز به دلیل روند خرید اینترنتی بسیار به صرفه می باشد و طرفداران بسیاری نیز از سراسر کشور دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *