باران کود

نمایندگی عرضه کود مرغی مایع مخصوص گوجه

کود مرغی مایع از جمله کودهای پر استفاده‌ی هستند که امروزه در انواع مختلف تولید می گردد که جهت پرورش انواع محصولات کشاورزی به کار گرفته شود که از جمله آنها می‌توان به کود مرغی مایع مخصوص گوجه‌ فرنگی اشاره کرد.

بنابراین به خوبی زمین‌های کشاورزی مخصوص کشت گوجه را تقویت خواهد کرد و به همین جهت بسیار پرفروش هستند. از این رو نمایندگی عرضه کود مرغی مایع مخصوص گوجه به شیوه های مختلف به توزیع این محصول در بازار می‌پردازد که موجب افزایش تولیدات گوجه می‌شود.

نمایندگی عرضه کود مرغی مایع مخصوص گوجه

درباره کود مرغی مایع چه می دانید؟

درباره کود مرغی مایع چه می دانید؟ چه اطلاعاتی از کود مرغی مایع دارید؟

بسیاری از کشاورزان و باغداران برای این که زمین‌های کشاورزی بهتری داشته باشند و محصولات پربارتری بدهند نیاز است تا خاک این زمین ها به درستی تغذیه گردد و مواد آلی مورد نیاز آن به خوبی تامین شود به همین جهت امروزه از کود مرغ مایع ۱۰۰% اصل و ارگانیک جهت تقویت این زمین های کشاورزی و باغی استفاده می شود.

از آنجایی که این کودها دارای مقادیر قابل توجهی پروتئین، اسیدهای فولویک و هیومیک، املاح معدنی و … هستند، به همین جهت باعث افزایش گلدهی و محصولات بیشتر، افزایش مقاومت گیاهان نسبت به عوامل محیطی، افزایش تحرک ریشه‌های گیاه، افزایش جذب عناصر خاک و … خواهند شد.

بنابراین استفاده از این کود مرغ مایع درجه یک موجب افزایش حاصل خیزی خاک خواهد شد و در نتیجه به افزایش تناژ محصول می‌انجامد.

معمولاً انواع کود مرغی مایع به صورت گرانوله وپلیت هستند و به همین دلیل امکان استفاده از آنها با تمام دستگاه کودپاش به راحتی میسر است و در این نتیجه این کودها از ترکیبات شیمیایی مختلفی برخوردارند که از شامل مواد آلی، ازت، فسفر، پتاسیم، مس و منگنز و … می باشد.

با توجه به این که کود مرغی مایع دارای PH اسیدی مناسب می‌باشد و مواد عالی بالایی است به همین جهت امروزه جایگزین مناسبی برای کودهای جامد گردیده می باشد و به همین دلیل برای تولید انواع محصولات کشاورزی مانند صیفی جات، گیاهان زراعی، درختان میوه و مرکبات استفاده می گردد.

شرکت بازرگانی کود مرغی مایع مخصوص گوجه

شرکت بازرگانی کود مرغی مایع مخصوص گوجه کود مرغی مخصوص گوجه از جمله کودهای مرغوب و با کیفیتی است که جهت حاصلخیزی زمین های مخصوص جهت کشت گوجه به کار گرفته می شود و مواد آلی و ترکیبات مورد نیاز جهت تولید گوجه در آنها وجود دارد.

بنابراین شرکت بازرگانی کود مرغی مایع مخصوص گوجه با بکارگیری روش‌های مختلفی به توزیع این محصولات در بازار می‌پردازند که از جمله این روش‌ها شامل فروش سنتی و اینترنتی است.

معمولا خرید اینترنتی محصولات متداول‌تر است چرا که منجر به حذف واسطه ها و صرفه جویی زیادی در هزینه‌ها خواهد شد به همین دلیل بسیاری از افراد از این شیوه خرید استقبال بیشتری می نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *