باران کود

پخش کلی کود هیومیک اسید ارگانیک در جنوب

فروش عمده و ارزان کود هیومیک اسید مایع بدون هیج گونه افزودنی شیمیایی، در شهرهای جنوبی کشور با کیفیت عالی و با قیمت مناسب صورت می گیرد. انواع کود هیومیک اسید به صورت عمده و جزئی در بازارهای کود جنوب کشور در اختیار کشاورزان و باغداران این خطه از کشور قرار می گیرد.  اسید هیومیک نوعی کود آلی است که دارای مولکول هایی با زنجیره بلند و به رنگ قهوه ای می باشد. استفاده از انواع کود های شیمیایی و آلی در کشاورزی موجب تقویت عناصر موجود در خاک شده و باعث افزایش بازدهی و باردهی محصولات مختلف می شود. این کود ها دارای ترکیبات متفاوتی می باشند و میزان مصرف هر کدام باید طبق اصول خاص خود صورت گیرد.


پخش کلی کود هیومیک اسید ارگانیک در جنوب

کارخانه تولیدی انواع کود های شیمیایی

کارخانه تولیدی انواع کود های شیمیاییانواع کود کشاورزی شامل طیفی از کود های آلی و ارگانیک و کود های شیمیایی می شود. در واقع به هر گونه مواد طبیعی یا غیر طبیعی که موجب تقویت خاک می شود، کود می گویند.

مقدار مواد و عناصر موجود در خاک باید به حدی باشد که در زمانی که کاشت یک گیاه صورت می گیرد، بتواند به طور مناسبی به تغذیه گیاه مورد نظر برسد. در حقیقت کود ها عناصری هستند که میزان مواد موجود در خاک را متعادل نگهداشته و آن را متوازن می سازند.

تولید کود شیمیایی در کارخانجات تولیدی با ترکیبی از مواد اولیه صورت گرفته و منجر به تولید و عرضه انواع کود  می شود. تولیدات این کارخانجات در مراحل نهایی مورد کنترل و آنالیز قرار گرفته و سپس بسته بندی شده و آماده عرضه به بازار کود شیمیایی می شوند. 

مرکز فروش انواع کود اسید هیومیک

مرکز فروش انواع کود اسید هیومیکاسید هیومیک نوعی کود آلی است که مضرات استفاده از کود های شیمیایی را ندارد و برای خاک و محیط زیست کمترین آسیب را به همراه دارد. در سال های اخیر رشد جمعیت و نیاز به تامین مواد غذایی، باعث شده است تا تولید کود هایی با منشاء آلی و زیستی افزایش یابد تا تامین کننده سلامت انسان به صورت گسترده باشد.

کود اسید هیومیک از کود هایی است که به دو شکل در مراکز فروش عرضه می شود. این اشکال عبارتند از:

 • کود مایع ارگانیک هیومیک اسید
 • هیومیک اسید پودری

نوع دوم حالت جامد دارد و بسته بندی آن نیز با کود مایع متفاوت است. 

خرید کود اسید هیومیک هم از سایت های فروش اینترنتی کود ممکن است و هم با مراجعه به مراکز عرضه کننده کود و سموم شیمیایی امکان پذیر است. خرید آنلاین کود یا خرید حضوری باید متناسب با نوع خاک و نوع محصول صورت گیرد تا حداکثر بازدهی را داشته باشد.

مهمترین ویژگی های کود اسید هیومیک

مهمترین ویژگی های کود اسید هیومیککود اسید هیومیک یک کود با خاصیت اسیدی ضعیف است که نوعی پلیمر طبیعی به شمار می رود. این کود بر روی گیاه و خاک اثرات مستقیم دارد و رشد قسمت های مختلف یک گیاه مانند بخش های هوایی و ریشه آن را به طور قابل توجهی افزایش می دهد. به طور کلی از جمله ویژگی ها و مزایای کود هیومیک اسید می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بهیود دهنده وضعیت کلی خاک
 • کاهش سموم موجود در خاک و از بین برنده مواد سمی خاک
 • افزایش مواد مغذی خاک
 • افزایش میزان ماندگاری آب در ریشه گیاه و در نتیجه کاهش مصرف آب
 • مقاوم سازی گیاه در برابر بیماری های مختلف
 • موثر در میزان جذب آهن
 • افزایش جوانه زنی گیاه
 • افزایش ظرفیت تبادل کاتیونی خاک
 • بهبود دهنده و افزایش دهنده رشد ریشه
 • افزایش میزان میکروب های مفید خاک
 • تنظیم پ هاش خاک

استفاده از این کود ها نه تنها در زمین های زراعی ایران بلکه در کل جهان عمومیت دارد و این امر نشان دهنده مزایای استفاده از این ترکیبات می باشد.

لیست قیمت اسید هیومیک در بازار

لیست قیمت اسید هیومیک در بازارآنچه در جهان امروز از مشکلات اساسی و نگرانی های بشر می باشد، تامین مواد غذایی است. از آن جا که بخش کشاورزی تامین کننده قسمت قابل توجهی از خوراک انسان می باشد، بنابراین توجه به این حوزه و تقویت خاک های کشاورزی می تواند تا حدی بر طرف کننده نگرانی های موجود در این زمینه باشد.

از این رو انواع کود های آلی و شیمیایی با هدف تقویت خاک تولید می شوند که انواع آلی آن مضرات استفاده از کود های شیمیایی را در پی ندارد. به عنوان مثال، اسید هیومیک نوعی کود طبیعی است که به دو شکل در مراکز فروش عرضه می شود. این اشکال عبارتند از:

 • کود مایع ارگانیک هیومیک اسید
 • هیومیک اسید پودری

نوع دوم حالت جامد و پودری دارد و بسته بندی آن نیز با کود مایع متفاوت است. ظروف حاوی کود مایع دارای ظرفیت ها و با گنجایش های مختلفی بسته بندی می شوند و از این رو قیمت هیومیک اسید با توجه به ظرف حاوی آن و حجم آن سنجیده و محاسبه می شود. 

بنابراین به طور کلی عواملی مانند نوع کود، میزان خرید، و کیفیت کود از جمله مهمترین مواردی هستند که در لیست قیمت این کالا در بازار تاثیر گذار می باشند.

خرید عمده کود اسید هیومیک ارزان

خرید عمده کود اسید هیومیک ارزاناسید هیومیک یکی از کود هایی است که به رنگ قهوه ای است و دارای عناصری همچون:

 • ازت
 • نیتروژن
 • فسفر
 • کلسیم
 • منیزیم
 • مس و روی 

می باشد. مهمترین اثرات اسید هیومیک، افزایش کیفیت خاک های کشاورزی و عناصر موجود در آن می باشد. این کود ها موجب تحریک جمعیت میکرو فلور ها شده و منجر به تولید خاکی سالم تر با بهره وری بیشتر می شوند. 

مزایای موجود در این ترکیبات سبب استفاده گسترده از آنها شده است. از این رو خرید عمده این محصولات از تولید کننده با قیمت ارزان با هدف استفاده از آنها صورت می گیرد. 

علاوه بر خرید عمده، خرید اینترنتی کود نیز از سایت های تخصصی فروش کود صورت می گیرد و مراکز تولید کود ارگانیک از طریق سایت های خود به فروش این اقلام می پردازند.

برای خرید عمده لازم است تا خریدار توجه و دقت لازمی داشته باشد و از مراکز معتبر خرید خود را انجام دهد و به این طریق از کیفیت خرید و بهره وری مورد انتظار از آن اطمینان حاصل نماید.

فروش عمده کود اسید هیومیک ارگانیک

فروش عمده کود اسید هیومیک ارگانیکفروش اسید هیومیک مایع یا جامد و پودری ارگانیک توسط کارخانجاتی که در زمینه تولید کود فعالیت دارند صورت می گیرد. فرو ش عمده این کود ها توسط این شرکت ها با تجربه و سابقه زیاد در امر تولید کود صورت گرفته و این مراکز عرضه کننده بهترین و با کیفیت ترین نمونه های موجود می باشند.

به این سبب این فروشندگان توانسته اند اعتماد خریداران را جلب نموده و عرضه کننده بهترین تولیدات خود به آنها باشند. فروش عمده این محصول توسط تولید کنندگان برتر این رشته صورت گرفته و برخی از تولید کنندگان به ارائه نمونه ای برای آزمایش و امتحان کیفیت به صورت رایگان به مشتریان می پردازند. 

به این ترتیب خریداران مختلف می توانند پس از اطمینان از کیفیت کود به خرید عمده آن از تولید کنندگان یا مراکز فروش عمده و بازار کود کشاورزی اقدام نمایند. 

عرضه کود اسید هیومیک باکیفیت

عرضه کود اسید هیومیک باکیفیتعرضه کود اسید هیومیک پس از اطمینان از کیفیت آن به بازار صورت می گیرد. تولید کنندگان و کارخانجاتی که در این امر فعالیت دارند، دارای آزمایشگاه های تخصصی می باشند که با استفاده از تجهیرات و لوازم آزمایشگاهی مدرن به کنترل کیفی کود های تولید شده پرداخته و پس از اطمینان از کیفیت مهر تایید بر آن زده و مجوز تولید انبوه و بسته بندی آن را صادر می کنند.

از این رو عرضه این عناصر به صورت درجه یک و با کیفیت توسط برترین تولید کنندگان کود های کشاورزی به اشکال مختلفی انجام می شود. بسیاری از تولید کنندگان برتر در حال حاضر محصولات خود را از طریق سایت های اینترنتی و شبکه های اجتماعی نیز به فروش می رسانند. به این ترتیب کسانی که به این شبکه ها دسترسی دارند می توانند خرید خود را به این طریق انجام دهند.

فروشگاه اینترنتی کود اسید هیومیک

فروشگاه اینترنتی کود اسید هیومیکفروشگاه اینترنتی مکانی برای خرید و فروش کود مایع و جامد اسید هیومیک می باشد. سایت فروش کود علاوه بر معرفی انواع کود های موجود در بازار و فواید استفاده از آنها به فروش این تولیدات در هر مقدار و حجم مورد نظر می پردازد. 

در این فروشگاه ها شماره تماسی جهت مشاوره با پشتیبان و کارشناس سایت قرار داده شده است که می تواند به ارائه خدمات مختلف به کاربران پرداخته و علاوه بر این به سوالات مختلفی که از سوی آنها پرسیده می شود، پاسخ دهد.

ضمن این که در برخی از فروشگاه های آنلاین امکان مشاوره و گفتگوی آنلاین یا بر خط نیز وجود دارد و می توان به صورت هم زمان پرسش و پاسخ مرتبط با این موضوع را دنبال کرد. 

سایت فروش کود همچنین ارائه دهنده قیمت کود خالص و با کیفیت بوده و به معرفی مراکز فروش کود ارزان نیز می پردازد. فروش کود حیوانی نیز از دیگر خدمات ارائه شده در فروشگاه های مجازی می باشد که در هر مقدار و میزان مورد نظر مشتریان آماده شده و به فروش می رسد.

کود اسید هیومیک اصل با قیمت عمده

کود اسید هیومیک اصل با قیمت عمدهیکی از نکات مهم در زمینه استفاده از هر نوع کود چه کود آلی و چه کود شیمیایی، بررسی موارد مهم و در نظر گرفتن شرایط زمین است. از دیگر مواردی که لازم است مورد توجه قرار گیرد، عبارتند از:

 • مشخص کردن نوع کود و کیفیت آن
 • تعیین میزان کود مصرفی مورد نیاز
 • تعیین عناصر تشکیل دهنده کود
 • مشخص کردن میزان آلایندگی کود ها و بررسی اثرات زیست محیطی آنها بر خاک و آب

انواع کود از نظر کیفی باید در سطح مطلوبی قرار داشته باشند تا بتوانند حد اکثر کارآیی و بهره وری را از خود بر جای گذارند. 

مهمترین مشخصه در نظر گرفتن موارد فوق، اثرات بهینه آن بر روی زمین های کشاورزی و میزان بازدهی محصول می باشد. زمین های زراعی بزرگ نیازمند استفاده از کود به مقدار زیاد می باشند و از این رو خریداران و صاحبان زمین های کشاورزی سعی بر آن دارند تا با قیمت عمده این محصولات را خریداری نمایند.

قیمت عمده توسط عمده فروش به خریدار اعلام شده و به این ترتیب مقدار قابل توجهی کود با قیمت مناسب به متقاضیان ارائه خواهد شد.

فروشنده کود اسید هیومیک پودری

فروشنده کود اسید هیومیک پودریکود های آلی و ارگانیک نظیر اسید هیومیک قابل استفاده به صورت جامد و پودری یا به شکل مایع می باشند. فروشندگان محصولات و کود های کشاورزی از جمله افرادی هستند که با این رشته آشنایی زیادی دارند و می توانند خدمات مختلفی از قبیل:

 • ارائه مشاوره های لازم در مورد خرید کود مناسب
 • بررسی نوع خاک و زمین و میزان باروری آن
 • تعیین زمان دقیق مصرف کود و حجم کود مورد نیاز
 • بازدید رایگان از محل و بررسی و تخمین مقدار کود و نوع کود مناسب
 • ارائه تخفیف های مناسب برای خرید هایی در حجم زیاد
 • ارسال رایگان برای خرید های زیاد و مشتریان دائمی
 • عضویت در باشگاه مشتریان و اطلاع از زمان فروش و تخفیف های ویژه

همان طور که ملاحظه می شود، خدمات ارائه شده گسترده است و بسیاری از فروشندگان حرفه ای به دنبال ارائه دقیق خدمات ذکر شده می باشند تا به این طریق بتوانند رضایت مشتریان را از خرید محصول خود تامین نمایند.

مزایای استفاده از اسید هیومیک اصل

مزایای استفاده از اسید هیومیک اصلخاک های کشاورزی مدتی  پس از عملیات کاشت و برداشت ضعیف شده و عناصر و ترکیبات موجود در آن کاهش می یابد. این امر باعث می شود که عملا دیگر در کاشت محصولات مختلف بازدهی مناسبی مشاهده نشود و  با صرف هزینه های زیاد و سود کم روبرو شود. 

از این رو کود ها و موادی تولید می شوند که می توانند کمبود های خاک را جبران کرده و عناصر و مواد معدنی مورد نیاز آن را تامین کنند. بنابراین مهمترین مزایای استفاده از هر نوع کود افزایش میزان باروری و محصول دهی می باشد که این امر مهمترین هدف از کاشت گیاهان مختلف زراعی و باغی می باشد.

کود اسید هیومیک نیز که از کود های ارگانیک به شمار می رود، دارای مزایای فوق است و می تواند تامین کننده تمامی نیاز های مورد نیاز خاک و گیاهان موجود در آن باشد. گاهی اوقات کشاورزان از مزایای استفاده از این کود اطلاع ندارند و کارشناسان مختلف و کارخانجات تولید کننده کود می توانند به معرفی این محصول و فواید استفاده از آن بپردازند. به این ترتیب زمانی که افراد از اطلاعات مناسب و دقیقی برخوردار باشند می توانند در مورد خرید تصمیم بهتری بگیرند.

پخش کلی اسید هیومیک در بازار

پخش کلی اسید هیومیک در بازارکود های ارگانیک و آلی مانند اسید هیومیک توسط شرکت های پخش کننده در کل کشور توزیع و پخش می شوند. پخش کلی کود های مورد استفاده در بخش کشاورزی مطابق سفارشات دریافتی انجام می شود. 

گاهی اوقات شرکت های تولید کننده نیز دارای بازاریاب هایی هستند که به معرفی انواع کود های تولیدی شرکت مربوطه پرداخته و به این طریق می توانند میزان فروش شرکت را افزایش دهند. 

از طرفی ممکن است بسیاری از کشاورزان از وجود برخی از انواع کود های مورد استفاده در بخش کشاورزی اطلاعی نداشته باشند و به این طریق با آنها آشنا شده و از فواید استفاده از آنها مطلع می شوند.

از این رو مراکز پخش می توانند ضمن توزیع این محصولات، به معرفی آن از طرق مختلف نیز بپردازند و اطلاعات کشاورزان نواحی مختلف را در این مورد افزایش دهند. پخش کلی این ترکیبات توسط سیستم های نرم افزاری به صورت سازماندهی شده و ثبت شده صورت می گیرد و در صورت نیاز این نرم افزار ها اطلاعات جامعی از پیشینه توزیع و میزان فروش در اختیار شرکت مربوطه قرار می دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *