باران کود

فروشنده بهترین کود هیومیک اسید پودری

فروشنده بهترین کود هیومیک اسید پودری، این محصول را طبق استانداردهای جهانی  برای مصارف گوناگون تولید و عرضه می کند. جهت خرید این محصول با بهترین کیفیت، می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید همچنین برای اطلاع از قیمت عمده و خرده آن، می توانید به وب سایت اینترنتی مراجعه کنید.فروشنده بهترین کود هیومیک اسید پودری

موارد مصرف انواع مختلف کود هیومیک اسید

موارد مصرف انواع مختلف کود هیومیک اسید با توجه به افزایش جمعیت، استفاده از درخت، میوه و سایر گیاهان افزایش یافته است. برای رشد بهتر این گیاهان باید از کود استفاده شود. انواع مختلف کود، شیمیایی و کود آلی می باشد.
کود های شیمیایی به مرور به ریشه گیاه آسیب زده و باعث از بین رفتن آن می گردد. بنابراین استفاده از کودهای آلی به نام هیومیک اسید که، به طور طبیعی استخراج می شود، برای رشد بهتر گیاهان مفید می باشد.
از این کود در کشاورزی، باغبانی استفاده می شود. اسید هیومیک جهت تسهیل رشد گیاهان می شود. از دیگر موارد مصرف و فواید اسید هیومیک می توان به موارد زیر اشاره کرد.
تمامی گیاهان برای رشد و محصول دهی، باید از خاک خود تغذیه کنند و املاح و مواد معدنی را از آن بگیرند. در واقع این محصول، پتاسیم، منیزیم، آهن، کلسیم خاک را تامین می کند و به ریشه گیاه، اجازه جذب آسان این مواد را می دهد.
باغداران و کشاورزان برای محصول دهی بهتر، باید آبیاری مناسبی داشته باشند. با استفاده از این کود آلی، آب مورد نیاز بیشتر در خاک محفوظ می ماند.
نیتروژن خاک را افزایش را افزایش می دهد. عناصر اضافی در خاک را حذف می کند همچنین نیاز گیاه به کودهای شیمیایی را کاهش می دهد.
رشد ریشه گیاه را افزایش می دهد و محصول را در برابر آفات، خشکی در امان نگه می دارد در واقع آن را مقاوم می کند.
از بهترین موارد مصرف این محصول این است که، به حفظ محیط زیست کمک بسیار بزرگی می کند و  دیگر  نیازی نیست نگران آلوده شدن آب های زمینی باشید. زیرا از زمین استخراج می شود و به زمین باز می گردد.
از اسید هیومیک به عنوان تحریک کننده ریشه چمن، گل، درخت، گندم و… استفاده می شود. حتی این کود برای گیاهان آپارتمانی نیز، قابل مصرف می باشد.
کشاورزان و باغداران محترم با توجه به نیاز خود از اسید هیومیک استفاده می کنند و در هزینه های اضافی صرفه جویی می کنند.

قیمت فروش عمده کود هیومیک اسید پودری

قیمت فروش عمده کود هیومیک اسید پودری قیمت فروش عمده کود هیومیک اسید پودری با توجه به عواملی همچون، شرکت تولید کننده، نوع خرید، نوسانات ارز و…. تغییر می کند. جهت خرید این محصول با قیمتی مناسب و کیفیتی مرغوب، می توانید با مشاوران فروش ما ارتباط برقرار کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *