باران کود

قیمت کود هیومیک اسید پودری ارگانیک

کود هیومیک اسید پودری یکی از کودهای طبیعی و ارگانیک کشاورزی می باشد که در کشور با قیمت مناسب به فروش می رسد.
کود هیومیک اسید پودری، به شکل کاملا ارگانیک تولید و در کشور عرضه می شود. شما کشاورزانی که می خواهید برای بیشتر شدن قدرت زمین خود و بهتر شدن کیفیت محصولات خود اقدام کنید، می توانید این محصول عالی را با مناسب ترین قیمت تهیه کرده و از آن در جهت تامین مواد غذایی خاک زمین استفاده نمایید.
کود هیومیک اسید پودری، مهمترین اثری که بر روی خاک زمین می گذارد این است که مقدار پروتئین موجود در خاک را افزایش داده و باعث قدرتمند شدن ریشه گیاه می شود. کود ارگانیک هیومیک اسید به خاطر طبیعی بودن، سرشار از مواد آلی و ایده آل برای گیاهان است که به رشد بیشتر آنان کمک شایانی می کند. قیمت کود هیومیک اسید ایران را شرکت های گوناگون تولیدی تعیین می کنند. 
منبع: بازار کود ایران

قیمت کود هیومیک اسید پودری ارگانیک

تولید عمده کود اسید هیومیک در ایران

تولید عمده کود اسید هیومیک در ایران

کارخانه جاتی که در عرصه تولید انواع کود شیمیایی فعالیت می نمایند، نوع هیومیک اسید را هم می سازند و روانه بازار می نمایند. آن ها در تنوع گوناگونی این کار را انجام می دهند تا کشاورزان و باغ داران به توانند از آن به اشکال گوناگونی استفاده کنند. قابل یاد آوری است که این نوع از کود را در سه نوع می شود از بازار تهیه کرد: 

 1. کود هیومیک اسید جامد یا گرانولی 
 2. کود مایع هیومکس 
 3. کود پودر هیومیک 

هر یک از این کوده به روش های متفاوتی ساخته می شوند. تولیدی هایی که در این حوزه فعالیت دارند، محصولات شان را به صورت انبوه می سازند و سپس به همان ترتیب و به گونه عمده نیز وارد بازار می نمایند و د دسترس مشتریان خود قرار می دهند. در کل، تولید عمده کود به روش های متفاوتی صورت می گیرد که هر کدام از کارخانه ها نیاز به دستگاه های مجهز مختلفی دارند. آن ها قیمت روز کود را نیز اعلام می کند و در همین حال می شود خرید اینترنتی کود تولید شده از بهترین برند ها را نیز از سایت ها انجام داد.

مرکز فروش انواع کود های شیمیایی

مرکز فروش انواع کود های شیمیایی

کودهای شیمیایی در انواع مختلفی تولید می گردند که هر کدام از آن ها کاربردشان با هم دیگر فرق می کند و در همین حال اثر گذاری شان نیز متفاوت است. از مراکز فروش ابزارهای مورد نیاز کشاورزی، می شود هر گونه کودی را که به شیمیایی معروف است را به دست آورد. این کودها به شکل کیسه ای، بشکه ای و فله ای عرضه می گردند. 

از فروشندگان مختلفی که در چنین بازارهای فعالیت می نمایند، می شد خرید ارزان ترین کود را نیز که دارای کیفیت مطلوبی می باشد، انجام داد. در هر صورت لیست قیمت کودهای شیمیایی را نیز همین عرضه کنندگان به مشتریان خود اعلام می کنند. پس می شود با مراجعه به مراکز مختلف، با یک تیر چند نشان را هدف قرار داد. یعنی هم نرخ های جدید را جویا شد، هم این که با نرخ های پایینی محصول را به دست آورد و از همه مهمتر این است که با فرآورده های جدید کارخانه جات تولیدی آشنایی حاصل کرد. 

اما کودهای شیمایی را می شود به دو دسته اصلی تقسیم بندی کرد که عبارتند می باشند از: کودهای پر مصرف و کم مصرف. این ها از عناصر مختلفی تشکیل شده اند. در همین حال برخی از کودها به نام، کامل در بازار ارائه می شوند که آن ها همه عناصر موجود در کودهای شیمیایی گوناگون را دارند و از جمله بهترین محصولات می باشند. 

عرضه عمده کود اسید هیومیک مایع در بازار تهران

عرضه عمده کود اسید هیومیک مایع در بازار تهران

بازارهای گوناگونی را می شود در تهران پایتخت کشور پیدا کرد که در آن کود اسید هیومیک مایع به صورت عمده ارائه می شود. باید گفت که در این خصوص بیشتر شرکت های سازنده این گونه از محصولات فعال می باشند. آن ها هستند که کالای شان را در بسته های متفاوتی در حجم های متنوعی وارد بازار کرده و در دسترس مشتریان می گذارند. 

البته عرضه کنندگان زیاد دیگری هم هستند که می شود با سر زدن به بازارهای پایتخت، آنان را پیدا کرد از ایشان بهترین کودهای مایع اسید هیومیک را تهیه کرد. در کنار این، می شود بهترین ارائه دهندگان را نیز یافت و نوع هیومیک اسید ارگانیک را نیز خریداری نمود. بیشتر کسانی که در کار کشاورزی، باغ داری، تجارت و فروش جزئی این محصول می باشند، سعی می کنند تا چنین محصولی را به شکل عمده تهیه کنند. این نوع از کود مایع در بسته های استاندارد و با حجم های به خصوصی ارائه می شوند. 

کلاً در بازارهای تهران می شود نه تنها خرید عمده این گونه از محصول را انجام داد؛ بلکه می شود از تازه ترین قیمت کود خارجی هم با خبر گردید و اقدام به تهیه آن نیز نمود. 

گفتنی است که هیومیک اسید کشاورزی از جمله پر مصرف ترین نوع این ماده به شمار می رود و از آن کودها را به شکل های ظاهری مختلف و جامد و مایع می سازند. 

لیست قیمت کود اسید هیومیک در بازار

لیست قیمت کود اسید هیومیک در بازار

قیمت هیومیک اسید، تأثیر مستقیمی بر روی فرآورده های گوناگون آن به ویژه کود دارد. این نوع از ماده کاربردهای متفاوتی را دارا است که یک بخش از آن برای تولید انواع کودهای شیمیایی به مصرف می رسد. در هر صورت، اگر می خواهید که دسترسی به تازه ترین لیست قیمت کود اسید هیومیک داشته باشید، خوب راجع معتبر را پیدا کنید. 

به این شکل خواهید توانست که نرخ های برندهای متفاوت را نیز به دست آورید. در هر حال، ارزش گذاری کالاها بر پایه یک سری از عوامل صورت می گیرد که با در نظر داشت همین نکات، سازندگان و واردکنندگان، کالای شان نرخ گذاری می کنند. از جمله موارد مهم در این خصوص می توان به کیفیت کالا اشاره کرد. این مهم ترین نکته در بحث تعیین قیمت است. می دانید که یک کالای مرغوب از بهترین مواد اولیه تولید می شود و چنین کودی نیز طبعاً نرخش با سایر کودهایی که در بازار عرضه می گردد، متفاوت تر می باشد. 

از طرفی، خارجی و داخلی بودن کالا هم با قیمت های مختلفی عرضه می شود. مثلاً نوع کود هیومیک اسید آمریکایی با نمونه ایرانی آن تفاوت زیادی از لحاظ نرخ دارد که این بیشتر البته بر می گردد به تغییرات ارزی ای که در کشور پیش آمده است. در هر حال، مسئله خرید و فرش عمده و جزئی هم یکی دیگر از عوامل نرخ گذاری محسوب می شود. 

فروشنده کود اسید هیومیک پودری

فروشنده کود اسید هیومیک پودری

کودهای اسید هیومیک، به اشکال ظاهری مختلفی تولید می گردند و از جانب فروشندگان متعددی عرضه می شوند. در این جا به این کودهای پودری این گونه از محصول می پردازیم. آن ها را در بسته بندی های کاملاً محافظت شده عرضه می کنند. اگر می خواهید که کود هیومیک اسید خالص را تهیه کنید، پس باید به مراجع معتبر هم سر بزنید. 

به این ترتیب به هر اندازه ای که خواسته باشید، قادر خواهید بود که این گونه از کود را خریداری کرده و در زمین زراعی و باغی که دارید، مورد استفاده قرار دهید. 

از سوی دیگر، برخی از فروشندگان در اینترنت هم به ارائه این محصول می پردازند. سایت هایی که در زمینه فروش اینترنتی کود فعالیت می نمایند، در تنوع کیفی بیشتر کالا را عرضه می دارند. روی هم رفته می شود این گونه گفت که فروشندگان زیادی هستند که در کار خرید و فروش کود اسید هیومیک پودری می باشند. 

این نوع از کود را در گام اول، کارخانه جات و شرکت های بازرگانی وارد کننده، ارائه می کنند. 

پخش کلی اسید هیومیک در بازار داخلی

پخش کلی اسید هیومیک در بازار داخلی

هیومیک اسید مایع، جامد و پودری را به صورت کلی، شرکت های گوناگونی هستند که توزیع می کنند. آن ها ارئه دهنده این محصول به اشکال متفاوتی هستند. گفتنی است که پخش کلی را بیشتر کسانی انجام می دهند که در کار ساخت و یا وارد کردن آن از آن سوی مرزها می باشند. 

به همین دلیل است که در کشورمان، هم هیومیک اسید خارجی را می توان یافت و هم نوع ایرانی اش را. پخش کلی این گونه از اسید هم به صورت بسته بندی شده و فله ای صورت می گیرد. اما کاربرد آن بسیار زیاد است و به همین دلیل خریداران عمده آن را می توان این صنایع عنوان کرد: 

 • صنایع نفت و پتروشیمی 
 • صنایع تصفیه آب های فاضلاب 
 • صنایع دارو سازی 
 • صنایع کود سازی کشاورزی 
 • و غیره  صنایع دیگر 

زمان و مقدار مصرف کود اسید هیومیک

زمان و مقدار مصرف کود اسید هیومیک

هر خاک و زمینی به مقدار مشخصی از کود نیاز دارد و اگر در این زمینه کم و یا زیاد استفاده شود، ممکن است که به گیاه آسیب های جدی ای وارد شود. در زمینه زمان و چگونگی مصرف کود اسید هیومیک نیز باید گفت که در باغ و زمین های زراعی متفاوت است. 

برای مثال در باغات پسته، اگر سیستم آبیاری با فشار صورت می گیرد و هر دور آبیاری بین ۱۲ تا ۱۸ روز باشد، می شود کود اسید هیمومیک را در دوبار آبیای و در اسفندماه انجام داد. کارشناسان گفته اند که بهتر است زمان تزریق این گونه از کود، ۴ ساعت پس از شروع آبیاری باشد تا اسید هیومیک به همراه آب به همه جای خاک نفوذ کند. 

در هر صورت، روش های متداول مختلفی را می شود در هر منطقه ای از کشور اعمال کرد که این بستگی به شرایط اقلیمی و نوع خاک زمین دارد. 

نمایندگی فروش کود در سراسر کشور

نمایندگی فروش کود در سراسر کشور

شرکت های گوناگونی که در عرضه ساخت و تجارت کودهای کشاورزی فعالیت می نمایند، محصولات شان را به وسیله نمایندگی هایی که در اقصی نقاط کشور راه اندازی نموده اند، به فروش می رسانند. این شعب، از بهترین گزینه ها جهت خرید کود با کیفیت می باشند. 

از آنان می توان کودهای ارگانیک که شامل کودهای حیوانی است و کودهای شیمیایی را که در انواع گوناگونی تولید می گردد، تهیه کرد و در کشاورزی مورد استفاده قرار داد. 

بیشتر نمایندگی ها شکل کلی و جزئی محصولات شرکت ها را توزیع می کنند. آنان از اصلی ترین پخش کنندگان کود به شمار می روند و به همین دلیل هر نوع کودی را دارند. پس می شود به این شعب در سر تا سر ایران سر زد و خرید را بدون این که دغدغه ای داشته باشیم انجام دهیم و نهایت استفاده را از کودی که به دست می آوریم ببریم. 

مشخصات کود اسید هیومیک خالص

مشخصات کود اسید هیومیک خالص

کود اسید هیومیک خالص، ماده ای قهوه ای رنگ است که
آن را برندهای مطرحی تولید می کنند. این نوع از کود به نوعی همه عناصر آلی را در
خود جای داده است و به همین سبب است که موارد کاربرد آن گوناگون بوده و مورد توجه
اقشار زیادی قرار گرفت است
.

اگر می خواهید که از چنین کودی استفاده کنید، در
نظر داشته باشید که آن را حتماً از معتبرترین فروشگاه ها به دست آورید. آنان
محصولات شرکت های متعددی را عرضه می دارند که در این حوزه فعالیت گسترده ای داشته
و در بازار هم از اسم و رسمی برخوردار می باشند
.

در هر حال، این گونه از کود کارایی بسیاری زیادی
در حاصل خیز کردن زمین و رشد سریع گیاه دارد که در بخش های دیگر به این موضوع نیز
خواهیم پرداخت
.

فروشگاه اینترنتی انواع کود های ارگانیک مایع

فروشگاه اینترنتی انواع کود های ارگانیک مایع

در اینترنت نت، فروشگاه های مختلفی را می شود پیدا
کرد که کارشان ارائه کودهای شیمیایی می باشد. آن ها عرضه کننده نوع ارکانیگ و مایع
این محصولات نیز به شمار می روند. شما در هر حجم و نوعی که خواسته باشید، می
توانید وارد این سایت ها شده و اقدام به تهیه کالای مودر نظر خود بنمایید
.

سایت های زیادی هستند که کارشان عرضه کودهای
شیمیایی و ارگانیک است. می توانید به راحتی وارد آنان شده و اقدام به خرید کلی و
جزئی از هر جای این کشور بنمایید. خرید از این طریق بسیار راحت است و از جانب
دیگر، می شود که با نرخ های ارزانی هم محصولات این چنینی را تهیه کرد
.

در هر صورت، تهیه کودهای ارگانیک مایع از اینترنت،
مزیت های زیادی دارد که به چند مورد از آن در این جا اشاره کردیم. در این خصوص
مسئله مهم این است که حتماً سری به فروشگاه های معتبر آنلاین بزنید. به این ترتیب
خواهید توانست که بهترین نوع کود مایع ارگانیک را تهیه نماید
.

مزایای استفاده از کود اسید هیومیک اصل

مزایای استفاده از کود اسید هیومیک اصل

کودهای اصل اسید هیومیک، مزایای زیادی در کشاورزی
دارند و به همین دلیل است که افراد گوناگونی از آن کار می گیرند. از جمله فوایدی
که این ماده دارد می شود به این ها اشاره کرد
:

 • باعث می
  گردد تا خاک اصلاح گردد
  .
 • شوری زمین
  ها را از بین می برد
 • باعث می
  گردد تا پی اچ خاک کاهش یافته و یا این که تنظیم گردد
  .
 • این کود
  ریشه ها را مرطوب نگه می دارد و به همین سبب هم خاک رطوبتش را حفظ می کند
  .
 • به رشه کمک
  می نماید تا رشد سریعی داشته باشد
  .
 • مواد غذایی
  را جذب گیاه می نمایند
  .
 • موارد دیگر
  از این قبیل
   

سفارش عمده و جزئی انواع کود های شیمیایی

سفارش عمده و جزئی انواع کود های شیمیایی


کودهای
شیمیایی در انواع متنوعی تولید می شوند. برای سفارش عمده و جزئی این گونه از
محصول، می شود به مراجع گوناگون سر زد. برای مثال می توان به کارخانه های تولید
کننده که اصلی ترین مرجع عرضه می باشند، رفت و خرید عمده را انجام داد
.

این
کارخانه جات، هر کدام شان محصولات خود را به وسیله شعبی که تأسیس کرده اند هم به
فروش می گذارند. پس می شود به این شعبه ها نیز مراجعه نمود و سفارش جزئی و عمده را
داد. آن ها در همه جای کشور فعالیت می کنند و در کودهای شیمیایی را همان گونه که
در این مطلب به برخی از آنان اشاره کردیم، می فروشند

سفارش
این گونه از محصولات را می شود به فروشگاه های آنلاین هم ارائه نمود
.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *